رتبه های برتر درسی مجتمع آموزشی غیردولتی رشد

رتبه های برتر درسی دبستان دخترانه رشد :

پایه اول : ستایش قاسم پور / ریحانه پویافر / سمانه شامحمدی / هستی جعفری / زهرا اکبری پور / آیلین بیژن پور / نگار بیژن پور / مهشید محمدرضایی / آیه کریمیان

 

پایه دوم : سارا مهدی زاده / حنانه نظری / فاطمه سادات حسینی /  یلدا رضایی /  مریم صاحبی / غزل عرب کوه پنجی / فاطمه سبا دهقان رضایی / فاطمه خدامی / مهرناز تقی زاده / ریحانه امینی رنجبر / ستایش بخشنده / گلناز وطن پرست

 

پایه سوم : مریم امیرپورسعید / روژینا اقبالی / مبینا رودینی / عاطفه محمودی / مبینا عسکری / یگانه عرب / سارا ضمیری / فائزه رحیمی / آیناز حاج حسینی / فائزه بافتی / هانیه بازمانده

 

پایه چهارم : فاطمه سما حاج رضا بیگی / الهه محمدی / الناز دهمرده / آتاناز نورمحمدی /مهدیه ترقیخواه / یکتا برهمند

 

پایه پنجم : فاطمه خاندانی / شیما محققی / فاطمه سادات ساداتی / فاطمه خراسانی / فاطمه عاقلی / مطهره جعفری / آناهیتا غلامی / مهلا ملایاری / نگین دهقانی / مهناز محمدرضایی / فاطمه گل محمدی / نرگس محمدی صدر

 

پایه ششم : ملیکا شادمان / نرجس حسنی / راحله رشیدی / آتنا حسنخانی / مهدیس نقی زاده / ستایش آزادی / نیلوفر فخار / نگار آخوندی / نگین آخوندی

 

 

رتبه های برتر درسی دبستان پسرانه رشد :

پایه اول الف : حسین حاج رضابیگی / امیرمهدی فاتحی / آرش فرخی / امیرمهدی دهقان رحیمی / محمدیاسین غیاثی / ابوالفضل میرزایی / یاسین خدادادی / سبحان سعیدزاده / ابوالفضل کریم زاده / سیدمحمدیاسین میرافضلی / امیرعلی شعبانی / حمزه محمدی / مبین نادعلی خانی / امیرحسین رشیدی / محمدرضا محمدیان

 

پایه اول ب : آرش گلبارانی / آرش خادمی / امیرمحمد بارکزهی / رضا بهاء آبادی / امیرمحمد سنجی / ابوالفضل عرب / عرشیا مقصودی / هادی فیروزی / علیرضا عرب / عرفان حسین پورشبان

 

پایه دوم الف : امیرمحمد سنجی / ابوالفضل عباسی سرداری / امیرمحمد کریمی / حسین دهشیری / محمدطاها کرمانیان / ابوالفضل باباخانی / امیرحسین طاهری / پارسا قاسم پور / عارف مهدی رضایی / سامان معصومی / محراب غلامی / مهدی اکبری نژاد / احسان الهی / هادی شمسی / مهدی وطن پرست / محمد صالح حیدری / احمدرضا حسین زاده

 

پایه دوم ب : محمد علی ترقی خواه / ایمان حاج رضا بیگی / حسین حاج رضا بیگی / محمد سعید / احسان ترقی خواه / مازیار مرشدی / سیدعلی حسینی / پدرام محمدی

 

پایه سوم : ابوالفضل حسنی / ابوالفضل میرحسینی / امیرمهدی حسنی / حامد سیاهکوهی / امیرمحمد فاتحی / امیررضا عبدلی / علیرضا مقیمی / محمدرضا نوروزی / احد محمدی / امیرمحمد یوسفی / مهدی حاجی پور / میثم ملایاری / مهدیار تقوی / محمد عرفان مرشدی / امیرمهدی گلبارانی / شهاب دلائی میلان

 

پایه چهارم : امیرحسین مغویی نژاد / محمدحسین ابولی / محمدجواد بیاضی زاده / ابوالفضل وطن پرست / ابوالفضل فاتحی / محمدرضا عبداللهی / ابوالفضل حاج رضا بیگی

 

پایه پنجم : علی اصغر عسگری / محمدمعین غلامعلی زاده / سامان قاسم پور / حسن محمدی / سیدنیما هاشمی / امیرحسین عرب زاده / ابوالفضل عسگری / محمدنبی تاجیک / حامد شریفی / محمدصالح شریف آبادی / پویا باقری / یونس بارکزهی / مهدی آبخو

 

پایه ششم : علیرضا پویافر / علی امیرپورسعید / ابوالفضل محمدیاری / فرهاد غلامی / امیرحسین رضایی / محمدمهدی پروره / سهیل معصومی / امیرحسین نیکویی

 
رتبه های برتر درسی  متوسطه اول پسرانه رشد :

پایه هفتم : علی اکبر ابراهیمی / صدرا پیشان / فاضل جهان بیگی / سید مهدی مظفری / علی سلطانی نیا / امیررضا حاج رضابیگی / محمدحسین بازماندگان / سعید الهی

 

پایه هشتم : ابوالفضل ناصری / عباس عبدالهی / امیرعباس کریمیان / حجت نورمحمدی / محمدمهدی قابلی

 

پایه نهم : سجاد مظفری / اسماعیل زینلی / محمد گرام بنی اسدی / فردین احمدیان

 

 

 

  •  منتشر شده در: مرداد ۹, ۱۳۹۵
  •  توسط: مدیر سایت
  •  دیدگاه ها: بدون دیدگاه

دیدگاه ها